Roth

Stosowanie oleju opałowego do celów grzewczych wymaga magazynowania go w dużych ilościach. Do tego celu służą zwykle zbiorniki z tworzyw sztucznych, których zalety sprawiają, że zarówno składowanie oleju do zasilania kotłowni, jak również ich eksploatacja, są bezpieczne, czyste i komfortowe.
Atuty te bez wątpienia posiadają polietylenowe zbiorniki na olej opałowy firmy Roth, których produkcję rozpoczęto w Niemczech ponad 30 lat temu.
Wrażliwość na potrzeby rynku, nowoczesne technologie wytwarzania, stała kontrola jakości, udokumentowana zgodność z wymaganiami nadzoru budowlanego sprawiają, że firma Roth należy dziś w Polsce do ścisłego grona głównych dostawców instalacji olejowych zarówno dla budownictwa indywidualnego, jak i przemysłowego.
Oferta firmy Roth w zakresie wyposażenia kotłowni olejowych jest szeroka i obejmuje, oprócz zbiorników jedno- i dwupłaszczowych o pojemnościach od 620 l do 2000 l, również kompletne oprzyrządowanie w postaci przyłączy. Jest to osprzęt do napełniania i poboru paliwa oraz odpowietrzania zbiorników, a także łączenia ich w baterie za pomocą odpowiednich pakietów.
Spore zróżnicowanie zbiorników pod względem kształtu i pojemności, możliwość łączenia ich w baterie, wybór pomiędzy zbiornikami jedno- i dwupłaszczowymi sprawiają, że możliwych jest wiele wariantów kotłowni. W zależności od zapotrzebowania można w nich składować nawet do 25.000 l oleju opałowego.
Materiały
Materiałem do produkcji zbiorników Roth jest polietylen wysokiej gęstości (PE-HD), a przy ich wytwarzaniu stosuje się metodę koekstruzji, dzięki której powstają dodatkowe zabezpieczenia.
Folder na temat zbiorników na olej opałowy firmy Roth w formacie PDF (1,35 MB) możesz pobrać tutaj.
 

Wyróżnia nas kompleksowość

Nasza oferta obejmuje ponad 10 000 produktów i skierowana jest do wszystkich, którzy sobie cenią wysoką jakość za rozsądną cenę.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.