Studzienki kanalizacyjne

Studzienki KESSEL z tworzywa sztucznego

Wszystkie studzieneki KESSEL produkowane są z polietylenu. Poza odpornością na ścieki agresywne polietylen odznacza się także dużą trwałością. Poza tym studzienki KESSEL są absolutnie wodoszczelne i dzięki małej wadze i szybkiemu montażowi nie są konieczne ciężkie narzędzia budowlane.
KESSEL oferuje dwa rodzaje studzienek:
Studzienki Standart o konstrukcji monolitycznej oraz studzienki Komfort o konstrukcji modułowej.

Studzienki Komfort KESSEL

Studzienki Komfort dostarczane są w częściach w konstrukcji segmentowej. Dzięki stożkowemu wykonaniu części studzienek uzyskuje się oszczędność miejsca dzięki ustawianiu na sobie i tym samym zmniejszenie koniecznej do składowania i transportu powierzchni. Za pomocą uszczelek i połączeń klinowych poszczególne segmenty studzienki (część denna z kinetą, części pośrednie, stożek) montuje się ze sobą w łatwy i prosty sposób.
Wszystkie studzienki Komfort posiadają nasadę o regulowanej wysokości z pokrywami do klasy obciążeń D (40t). Powierzchnie z PE o gładkich ścianach pozwalają na podłączenie dopływów przez wykonującego prace montera. Studzienki Komfort dostępne są w trzech średnicach (LW) 400 mm, 800 mm i 1000 mm.

Studzienki standart


Uzupełnieniem systemu studzienek Komfort KESSEL LW 1000 jest system studzienek standardowych LW 1000. Chodzi tutaj o kompletne studzienki o stałej wysokości. Te studzienki wykonane jako produkt monolityczny dostępne są z kinetami przelotowymi do DN 300.
 
   do góry
 

Wyróżnia nas kompleksowość

Nasza oferta obejmuje ponad 10 000 produktów i skierowana jest do wszystkich, którzy sobie cenią wysoką jakość za rozsądną cenę.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.