BerettaHistoria marki Beretta sięga września 1950 roku. Firma rozpoczęła działalność w sektorze metalurgicznym, pracując na rzecz wielkich włoskich i międzynarodowych koncernów przemysłowych, od początku wyróżniając się jakością i niezawodnością produkowanych urządzeń.
Z biegiem lat grupa Riello skoncentrowała się na sektorze ogrzewania domów mieszkalnych, tworząc podstawę przyszłej specjalności firmy. Dzięki zdobytej wiedzy w roku 1969 grupa Riello uruchomiła produkcję kotłów stojących opalanych olejem pod własną marką Beretta. U podstaw tego strategicznego wyboru leżała absolutnie innowacyjna jak na tamte czasy koncepcja, że z większej samodzielności wynika większy komfort i przede wszystkim większa oszczędność dla końcowego użytkownika. W roku 1973 nastąpił drugi, niezwykle ważny przełom. Grupa Riello, jako pierwsza we Włoszech, uruchomiła produkcję gazowych kotłów wiszących. W czasach kryzysu paliwowego gaz okazał się idealnym źródłem energii dla systemów ogrzewania domów mieszkalnych.

Grupa Riello była jedną z pierwszych, które dostrzegły tę alternatywę dla tradycyjnych metod ogrzewania i rozpoczęła nową produkcję. Z czasem kompetencje firmy w sektorze ogrzewania domów mieszkalnych tak wzrosły, że Beretta stała się punktem odniesienia dla całego rynku.

 

Wyróżnia nas kompleksowość

Nasza oferta obejmuje ponad 10 000 produktów i skierowana jest do wszystkich, którzy sobie cenią wysoką jakość za rozsądną cenę.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.