Kotły stojące kondensacyjne

Fondital oferuje szeroki wybór stojących kotłów kondensacyjnych, zaprojektowanych w sposób umożliwiający ich umieszczenie na ziemi. Kotły są produkowane we Włoszech, przy użyciu wysokiej jakości komponentów, w trosce o środowisko naturalne. Technologia kondensacji, dzięki odzyskiwaniu ciepła skraplania pary wodnej, pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa w porównaniu z tradycyjnymi modelami kotłów, umożliwiając osiągnięcie wydajności przekraczającej 100%.
Dostępne w wersji przeznaczonej wyłącznie do ogrzewania lub z zasobnikiem wody, kotły stojące o mocy do 35 kW są przeznaczone do zastosowań wymagających olbrzymich ilości ciepłej wody użytkowej, w celu jednoczesnego korzystania z dwóch lub kilku łazienek bądź do ogrzewania średnich/dużych powierzchni mieszkalnych. Produkcja ciepłej wody użytkowej może zostać wprowadzona do korpusu kotła lub podłączona do bojlera zewnętrznego.
 

Wyróżnia nas kompleksowość

Nasza oferta obejmuje ponad 10 000 produktów i skierowana jest do wszystkich, którzy sobie cenią wysoką jakość za rozsądną cenę.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.