Ogrzewanie i chłodzenie podłogowe

Systemy ogrzewania i chłodzenia podłogowego.

Ogrzewanie lub chłodzenie za pomocą układu podłogowego — zintegrowane z podłogą systemy równomiernie rozprowadzają ciepło oraz zapewniają komfortową temperaturę przez cały czas i zapobiegają tworzeniu chmur kurzu. Wyjątkowe korzyści dzięki optymalnemu wykorzystaniu źródeł energii. Jeszcze większą wydajność można osiągnąć, korzystając z odnawialnych źródeł energii i pompy ciepła. Architekci i właściciele budynków bardzo cenią sobie te „niewidzialne” rozwiązania (dostępne również jako ogrzewanie ścienne i sufitowe). Systemy Uponor zapewniają swobodę projektowania kreatywnych i przestrzennych wnętrz. Ponadto są energooszczędne i odpowiednie zarówno do nowych budynków, jak i do renowacji starych.
põrandaküte

Zalety ogrzewania podłogowego

  • Niewidoczne, energooszczędne rozwiązanie
  • Przyjemne ogrzewanie płaszczyznowe na dużej powierzchni
  • Możliwość optymalnego połączenia z odnawialnymi źródłami energii
  • Niezawodne, sprawdzone produkty
  • Swoboda architektoniczna
  • Łatwa modernizacja ogrzewania podłogowego

Przyjemne latem i zimą

Ogrzewanie/chłodzenie płaszczyznowe z ciepłym czynnikiem w zimie i chłodzeniem w lecie zapewnia komfortową temperaturę we wszystkich budynkach o każdej porze roku. Równomierne rozłożenie temperatury (w porównaniu z grzejnikiem) oznacza, że ogrzewanie i chłodzenie podłogowe oszczędza energię, co ma również przełożenie na zawartość portfela.

 

 

Wyróżnia nas kompleksowość

Nasza oferta obejmuje ponad 10 000 produktów i skierowana jest do wszystkich, którzy sobie cenią wysoką jakość za rozsądną cenę.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.