Immergas

Słońce towarzyszy nam od zarania dziejów, obdarowując światłem i ciepłem. Jego energia jest niezbędnym czynnikiem warunkującym istnienie na ziemi. To bezpieczne i niewyczerpalne źródło energii jest całkowicie bezpłatne. Od wieków ludzie czerpali z niego korzyści. Z czasem zmieniły się jedynie metody i urządzenia służące do przekształcania energii słonecznej na energię cieplną.
W dzisiejszych czasach efektywne korzystanie z darmowego źródła energii w postaci słońca umożliwia odpowiednio zaprojektowany i zainstalowany układ solarny. Obniża on nie tylko koszty pozyskania ciepła, ale zmniejszając emisję CO2 pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Jak więc widać kolektory słoneczne to dobra inwestycja w przyszłość, za którą przemawiają oszczędność i ochrona środowiska.
Firma Immergas proponuje Państwu szerokie spektrum możliwości jakie niosą ze sobą instalacje solarne. Omówimy najefektywniejsze rozwiązania w zakresie energooszczędnego systemu podgrzewania wody użytkowej jak również wspomagającego centralne ogrzewanie.
 

Wyróżnia nas kompleksowość

Nasza oferta obejmuje ponad 10 000 produktów i skierowana jest do wszystkich, którzy sobie cenią wysoką jakość za rozsądną cenę.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.