Systemy twin

Jednościenne systemy odprowadzania spalin, umożliwiają zabezpieczenie wewnętrznych powierzchni ceramicznych przewodów kominowych, przed destrukcyjnym oddziaływaniem kondensatu pochodzącego ze spalin mokrych, z energooszczędnych urządzeń grzewczych opalanych: gazem, olejem opałowym lub paliwami stałymi (drewno, pelet). Pozwala on również na modernizację starych kominów i przystosowanie ich do pracy w nowych warunkach z nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi.
Rozwiązania techniczne:
W skład systemów wchodzą cienkościenne rury i kształtki wykonane ze stali szlachetnych, dzięki specjalnie ukształtowanym połączeniom wtykowym (mufa/zyka), możliwy jest bezpieczny i szybki montaż.
Zastosowanie:
Szeroki wachlarz rozwiązań systemowych umożliwia odprowadzanie spalin z niemal wszystkich urządzeń grzewczych dostępnych na rynku, pracujących w najtrudniejszych warunkach np.: kotły z palnikami atmosferycznymi, nadmuchowymi, z ekonomizerami, kotły kondensacyjnie turbo agregaty prądotwórcze, BHKW, Promienniki gazowe, nagrzewnice, oraz kotły na paliwa stałe.
 

Wyróżnia nas kompleksowość

Nasza oferta obejmuje ponad 10 000 produktów i skierowana jest do wszystkich, którzy sobie cenią wysoką jakość za rozsądną cenę.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.