Ściany grzewcze

Ściana grzewcza

Ściana grzewcza Kermi. Elegancka na zewnątrz, z możliwością dopasowania, o dużej mocy cieplnej.

Konkretne i proste wzornictwo, płaskie wykonanie, duża moc i dowolność pod względem proporcji i wymiarów.
Wyjątkowa technika zaworowa Kermi dająca odczuwalną oszczędność energii. Estetyczny wygląd, skrócony czas montażu i prosta instalacja.
Dyskretne, estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie koncepcji architektonicznej.
Pionowe, smukłe wykonanie – estetycznie wykończone za pomocą standardowo montowanej bocznej osłony lub idealne dostosowanie w wersji poziomej – z elegancką osłoną lub bez.

 

Przegląd produktów: ściany grzewcze

Ściana grzewcza pozioma

Kermi Heizwand HHN horizontal

Ściana grzewcza pionowa

Kermi Heizwand HVN vertikal

Zaworowa ściana grzewcza

Zaworowe ściany grzewcze Kermi. Czysta estetyka i perfekcyjne działanie.

Niezależnie od wymagań projektowych zaworowe ściany grzewcze Kermi oferują rozwiązania przekonujące pod względem wizualnym i technicznym.
Zdecydowana i konsekwentna redukcja do kątów prostych i precyzyjnych linii. Płaskie wykonanie zapewnia ogromną moc grzewczą już przy niewielkich wymiarach.
Ponadto istnieją prawie nieograniczone możliwości precyzyjnego dopasowania do pomieszczenia i zapotrzebowania na ciepło.
W wersji pionowej – indywidualnie dostosowana powierzchnia grzewcza przeznaczona do stosowania m.in. w holach, na klatkach schodowych, w halach wejściowych, przedpokojach. Ściana w wersji poziomej doskonale zintegruje się z powierzchnią, którą mamy do zagospodarowania.
Wyjątkowa technika zaworowa Kermi z wbudowaną armaturą zaworową pozwala nie tylko optymalnie wykorzystać energię, zapewnia także wygodny sposób podłączenia od dołu.
Estetyczny wygląd, skrócony czas montażu i prosta instalacja. Szczególnie w ścianach grzewczych pionowych, w wersjach z podłączeniem środkowym. Oznacza to większą swobodę i bezpieczeństwo planowania.

 

Przegląd produktów: zaworowe ściany grzewcze

Zaworowa ściana grzewcza pozioma

Kermi Ventil-Heizwand HHV horizontal

Zaworowa ściana grzewcza pionowa

Kermi Ventil-Heizwand HVV vertikal

Wersje specjalne

 

Wykonania specjalne ścian grzewczych Kermi. Tak elastyczny może być nowoczesny grzejnik.

Każda ściana grzewcza Kermi jest produkowana na zamówienie. Dokładnie, co do milimetra.
Dlatego wykonanie specjalne to czysta formalność.
Można np. zamontować ścianę grzewczą pod skosem dachu, w kącie pomieszczenia, w wersji wygiętej, dokładnie dopasowanej do ściany. Wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.

 

Wyróżnia nas kompleksowość

Nasza oferta obejmuje ponad 10 000 produktów i skierowana jest do wszystkich, którzy sobie cenią wysoką jakość za rozsądną cenę.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.