Hauraton

Drainfix
Drainfix to program skutecznych systemów zagospodarowania wód gruntowych. System w naturalny sposób wspomaga obieg wody i chroni niezbędne do życia jej zasoby.
Woda jest jednym z najcenniejszych bogactw naszej ziemi. Niestety postępujące utwardzanie nawierzchni na gęsto zasiedlonych terenach w olbrzymim stopniu zakłóca naturalny obieg wody. Proces naturalnego przesiąkania wód opadowych jest coraz bardziej ograniczany. Konsekwencją tego jest obniżanie się poziomu wód gruntowych i wysuszanie gleby.
W celu zapobiegania tym tendencjom niezbędne są systemy, które pozwolą na chwilowe gromadzenie wód opadowych w miejscu ich powstania, a następnie na odprowadzanie ich z powrotem do naturalnego obiegu. Systemy zagospodarowania wód opadowych firmy Hauraton stanowią doskonałe rozwiązanie tego problemu. Moduły do zagospodarowania wód opadowych nadają się do zabudowania w nawierzchniach komunikacyjnych na obszarach przemysłowych i budowlanych, jak również w obszarach przydomowych, narażonych na ruch samochodów osobowych. Istotne jest to, że powierzchnie nad zabudowanym modułem mogą być wciąż używane w sposób zgodny z ich przeznaczeniem.
Firma Hauraton służy pomocą przy doborze i określeniu wielkości modułów do magazynowania i rozsączania wody i jednocześnie oferuje maksymalną pewność i długotrwałą funkcjonalność systemów.
 

Wyróżnia nas kompleksowość

Nasza oferta obejmuje ponad 10 000 produktów i skierowana jest do wszystkich, którzy sobie cenią wysoką jakość za rozsądną cenę.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.