Immergas – Seria srebrna

SERIA SREBRNA

SYSTEM KOMINOWY – “Seria srebrna“ jest zaprojektowana z przeznaczeniem do kotłów tradycyjnych oraz kondensacyjnych Immergas. Elementy wykonane są ze stali nierdzewnej. System połączeń z uszczelkami wargowymi pozwala na szybki montaż gwarantujący trwałość i szczelność układu.

System składa się z podstawowych zestawów zawierających początkowy (z kołnierzem mocują-cym do kotła) i końcowy element układu (końcówka zasysu powietrza / wylotu spalin). Zestawy podstawowe mogą być wydłużane przy użyciu elementów dodatkowych (rury, kolana).Dla kotłów kondensacyjnych o mocy do 35 kW stosuje się przewody koncentryczne o średnicy ∅60/100 lub rozdzielne ∅80. W przypadku zastosowania innych średnic należy dokonać stosownych obliczeń.Odpływ powstałego w procesie spalania kondensatu realizowany jest poprzez kocioł.

UWAGA: Zestawy powietrzno-spalinowe do kotłów kondensacyjnych serii zielonej i serii srebrnej różnią się sposobem połączeń.Możliwe do zrealizowania są jedynie układy, w których pierwsza część wylotu spalin (od strony kotła) pochodzi z serii zielonej a dalszy ciąg (aż do końca wylotu) z serii srebrnej.Wyróżnia nas kompleksowość

Nasza oferta obejmuje ponad 10 000 produktów i skierowana jest do wszystkich, którzy sobie cenią wysoką jakość za rozsądną cenę.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.